Prístroje

Ozonizácia pleti

Ozonizér je prístroj slúžiaci k regeneračnému a liečebnému pôsobeniu na pleť. Pomocou vysokofrekvenčných striedavých výbojov dochádza ku kombinácii niekoľkých priaznivých efektov na pokožku.

bioptron

Svetelná terapia BIOPTRON

Je vynikajúci doplnok k vašej dennej starostlivosti o pleť, ideálny doplnok k liečebnej kozmetike v profesionálnych salónoch krásy. Úspešne lieči porušenú zostarnutú a preťaženú pleť a podstatne zvyšuje príťažlivosť zdravej pleti.

 • zlepšuje farbu a štruktúru pleti
 • zlepšuje pružnosť a stupeň napätia tkaniva pleti
 • účinne lieči zmeny pleti súvisiace so stresom
 • poskytuje pocit celkového uvoľnenia a zdravia

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia, ktorá zabezpečí lepšiu prekrvenosť, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Nová quadripolárna hlavica zvyšuje a urýchľuje účinky ošetrenia a výsledky sú ešte viac viditeľné. Okrem toho, že ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, je to momentálne najlepší spôsob omladenia pre zrelšiu pokožku v kozmetických salónoch.

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis (strednej vrstvy kože) a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky, bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra sa výsledkom je hladšia, pevnejšia a omladená pokožka. Rádiofrekvencia napomáha k odstráneniu vrások, dvojitej brady, kruhov a vačkov pod očami, tvaruje kontúry tváre a tela, ošetruje jazvy po akné, omladzuje pokožku.

Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a odporúča sa aspoň 4 krát zopakovať, čo samozrejme závisí od stavu pokožky a požiadavkách zákazníka . Ošetrenie odporúčam vykonávať raz týždenne. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov . Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting.

 • pri ošetrení vrások a ochabnutých líniách tváre
 • priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá
 • viditeľné lifitngové účinky bez chirurgického zásahu
 • riešenie pri nečistej, pórovitej a aknóznej pokožke

SCIN SCRUBBER – bezbolestné hĺbkové čistenie

Scin scruber – patrí k najvyhľadávanejším prístrojom v kozmetike.
Scin scrubber – alebo ultrazvukový peeling má niekoľko predností, ktoré ocení každý klient:

 • Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo. Každopádne uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie
 • Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke
 • Pomáha revitalizovať pokožku
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest